EDF 2019 FULL PASS

İndirim!

230.00  210.00 

Her sene çok eğlenceli geçen ve Türkiye’nin her yerinden 1000’in üzerinde dansçının geldiği bu festivali kaçırmayın 😉

Açıklama

⌦ EDF TURKEY 2019 / 21-25 Şubat tarihleri arasında 7.Kez Dünyayı Eskişehir’de Buluşturuyor…

➤Otel tamamen EDF Katılımcılarına yönelik kapatılmıştır. Otelde Festival haricinde herhangi bir konaklama olmamaktadır .Bu sebeple otelin bir çok farklı noktasında 6 farklı alanda Workshop Party ve Aktiviteler düzenlenecektir.

➤EDF 2019 Tarihi Odunpazarı evlerinin olduğu bölgede.En üstte Tasigo en altta Abacı Konak Otel arasında bulunan irili ufaklı bir çok tarihi yapıt ve oteller mevkisindedir. Anlaşmalı otelimiz olan çok yakın mesafede Veli Bey Otel’de konaklamalı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Rezervasyon ve bilgi için 0532 411 11 48 ‘den bilgi alabilirsiniz. Sınırlı sayıda odamız bulunmaktadır.

➤Daha fazla insana daha iyi bir hizmet verebilmek için 3 Gün 3 Gece boyunca TASIGO önünde ortak alanlarda aparatif yiyecekleri sadece 10-15 tl karşılığında tüketebileceksiniz… Köfteci Standları , Sucuk Ekmek ve Vazgeçilmez Çibörek standlarında REDBULL DJ ve MC ‘ leri ile sıradışı hiphop müzikleride tüketebileceğiniz bir yer sunuyoruz sizin için , Ayrıca Tasigo Eskişehir içerisinde barlarda festival boyunca alkollü içecek fiyatları 10 TL’dan başlayacaktır.

REDBULL.COM Sponsorluğunda BATTLE CUP 2019 yine Eskişehir’de kategorilerinde en iyi solo dansçı olabilmek için yarışıyorlar.. Bu yıl + 30 Yaş Kategorisinide eklediğimizi belirtelim
Yarışma içerisinde rastgele çalınan parçalarla herkes karşısındaki rakibini eleyerek bir üst tura çıkmaya çalışacak ve kazanan büyük ödülün sahibi olacak… Yarışma ile ilgili detaylar yakında verilecektir.

⌦DÜNYANIN EN İYİ DANSÇILARI ESKİŞEHİRDE
⌦ZUMBA MASTER CLASS
Türkiyenin en büyük ve en eğlenceli zumba aktivitelerinden birisi için hazırlanın Zumba master class gezi tur ve detayları çok yakında yayınlanacaktır.

⌦3 FARKLI PARTİ SALONU
➤MAIN ROOM – %90 SALSA %10 BACHATA
23:30 – 06:00
➤ROMANTICA ROOM – %50 SALSA ROMANTICA %50 BACHATA
00:30 – 06:00
➤SENSUAL ROOM %50 BACHATA %50 KIZOMBA
00:30 – 06:00

EDF 2018 – 23-25 ŞUBAT / TASIGO ESKİŞEHİR

PARTNER
POWER FM
BILETIX
REDBULL.COM
AVCIOĞLU DANS AYAKKABILARI
ESJIM SPOR ALETLERI
GYMFIT
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
TEPEBAŞI BELEDİYESİ
ODUNPAZARI BELEDİYESİ
ESGROUP MEDYA
AKIRA AJANS
GTS TATİL

♕ Festival Katılımcı Okullar Eğitmenler ve Performans Sanatçıları
GÜNCELLENMEKTEDİR…

DIMITRIS & MARIA – GREECE
GEORGE & ELENA – GREECE
MARCO FERRIGNO – ITALIA
ANSIMA BALLET – ITALIA
ANGELO J RITO – ITALIA
SELENE TOVAR – MEXICO
MAURI GONZALEZ – CHILE
TEEKAY & KAREN (MDM) – LEBANON
NATALIA LOPEZ TOLEDANO – SWISS
AMANDINE FASQUELLE – FRANCE
NINA SHEVCHENKO – RUSSIA
MAYCHEAL & MAYRA – LEBANON – ARGENTINA
KAYCE & SARA – LEBANON
LYNN MOUSSALI – SYRIA

KIBRIS
Ahmet Arık & Bilgen Arık / MOD Dance Academy
Tigin Hulagu Aytaçoğlu & Semra Aytaçoğlu / ST Dance Center
Sevil Başer / ST Dance Center

ISTANBUL
Aytunç Bentürk / ABDA
Cem Demir & Melisa Sahra Katılmış / ABDA
Sezgin Özaslan / ABDA
Onuralp Sancaktar / ABDA
Ulaş Ata / Danskeyfi Dans Akademileri
Umut Başıbüyük & Beste Osmanbaşoğlu / Danskeyfi Dans Akademileri
Istanbul Dance Life – Tugay YalçınEmin Ünver & Ilgım Ezgi Özmen / Danskeyfi Dans Akademileri

Emin Ünver & Ilgım Ezgi Özmen / Danskeyfi Dans Akademileri
İsmail Uzun / NonStop Dans Akademi
Mutlu Karabulut / Danskeyfi Dans Akademileri
Kutsal Zeren / Depo Dans
Ersin Altaş & Hande Atalay / Depo Dans
Can Dursun & Betül Kırlı / Depo Dans
İzzet Yıldız / Depo Dans
Işıl Özbek & Besher Hamdan / Depo Dans
Emek Yeter & Büşra Yeter / Depo Dans
Önder Pamukoğlu / Dansadres
Dancextremo Mert Ülger / Dancextremo
Öngün Güner / Dance Point
Yağız Bankoğlu / Yağız Bankoğlu Dans Akademisi
Gizem Müftüoğlu / VEDANS / İSTANBUL
Diego Avendaño Ibarra – Ozlem Sevimkan Full / OneDance Studyo
Erol Malkoç & Deniz Varer / Dans keyfi Tuzla
Caner Dokak / STÜDYOSANAT
Serkan Yıldız / Yıldız Dance Academy
Cihat Can / Cihat Can Dance Company
Erkan Gündüz & Melis Bilen / Mydreamdance Academy
Yusuf Gül / Mady Dans
Mustafa Sarı / Mustafa Sarı Dans Stüdyosu
Can Yiğit & Nil
Serkan Övet & Gökçe Şahintürk / Danskeyfi
Onur Çalapkulu & Gözde Kocakaplan
Cabelleros – Efe Mert Karakuş

MARMARA

Erdik Şadıllıoğlu BURSA / NÜANS DANS
Ahmet Tarhan – BURSA
Ahmet Köse – BURSA / DANSPOR DANS
Burak Gökgürler – BURSA / TANGOEViTA
Dinçer Dişlon – BURSA / BURSA DANSEVi
Şenol – Tülay Özkahraman – BURSA /FitDans
Semih Barış Banya – BURSA / RiTiM DANS
Anıl Bahadır – BURSA / CALISTO DANS
Emrah Garip – BURSA/ EMRAH GARiP DANS AKADEMiSi
Hakan Çelik – iZMiT / DANSANAT DANS MERKEZi
TC Rezzan Özdil – IZMiT / MEDUSA DANS MERKEZi
Mehmet Yıldırım – iZMiT / TRES SANAT
Murat Toptaş – KOCAELi / MTDC
Meriç AK – SAKARYA
Turgut Dursun – SAKARYA / SAKARYA SALSA
Esra Acar – SAKARYA / RiTiM DANS SAKARYA
Özgür Doğanay – SAKARYA / CLUB SPORADA
Zafer Çukurçayır – GEBZE / FUEGO DANS
Güzin Lüleci – ÇANAKKALE / BRISHA DANCE
Soner Torunoglu – ÇANAKKALE / TROIA DANS STÜDYOSU
Volkan Sezai Suda – ÇANAKKALE / ART AKADEMi

EGE

Yiğit İsiyel & Hazal Akyüz – IZMIR / OKUDANS
Eda Söz Uğur & Mehmet Uğur / IZMIR / EDASÖZ DANS AKADEMiSi
Umit Yumlu – IZMIR / DANCEFLOOR
Akif Okudan – IZMIR / OKUDANS
F Gokhan Tuncer – IZMIR / TARZDANS
Zafer Coşkun – MUGLA / MUDASA Mugla Dans ve Sanat Akademisi
ismail Ceylan – MARMARiS / TURKUAZ DANS KULÜBÜ
Özlem Yıldız / Elfima Dans Akademisi / SİDE
Can Polat Karayel – / MANiSA / MANİSA DANS CAFE
Taner Ogan – KUSADASI / KUSADASI DANS KULÜBÜ
Hüseyin Efe – KUSADASI / HALK EGiTiM
Ümit Bayramoğlu – FETHiYE / FETHiYE DANS AKADEMiSi
Yeter Kıray & Cemre Özbilgi / Danset Fethiye Sanat Merkezi
Mine Yıldırım & Serkan Sayan – DENiZLi / JADORE DANS
Anıl Şeker & Heval Kaya – DENİZLİ EGE GENÇLİK ÇALIŞMALARI DERNEĞİ
Berkay Saylam & Melodi Özerdem / İZMİR
Erdem Mutlu / CITY DANCE / IZMIR
Bahadır Okyar – AFYON / Afyonkarahisar Ritim Kulübü
İbrahim Engin – Shine Sahne Sanatları Akademisi
OKUDANS Ladies Team

İÇ ANADOLU

Şenol Vefa Gülmez & Nur Özkan – ANKARA / TRIO DANS AKADEMiSi
Berkan Kaymaz – Gulden Melek / ANKARA / CRYPTO DANS AKADEMiSİ
Selin Öbekçi – Danzonn Dans Akademisi
Bahadır Kaya & Ezgi Erdoğan Kaya – Danzonn Dans Akademisi
Özgül Pınar – ANKARA / Latino Dans Stüdyosu
Engin Orhan – ANKARA / Latino Dans Stüdyosu
Evren Zeren – ANKARA / Salsa Ankara Dans Akademisi
Adnan Acun – ANKARA / Başkent Sanat Merkezi
Mesut Kaya / ANKARA /Evrensel Sahne Sanatları
Yunus Emre Tıraş & Burçin Beril / ANKARA / Başkent Sanat Merkezi
Irmak Ezgi Sayın & Fırat Gerger / ANKARA DANS
Erdem Belikuşaklı & Tugce Korkmaz – ESKiSEHiR / Mambo Ritmo
Anıl Bahadır / Calisto Dans / Eskişehir
TC Burcu Üçkan – Eskişehir Dans Akademisi
Okhan ülker / Arinna Sanat Merkezi
Ömer Kılıçgil & Elly / Elly Dans Stüdyosu
Okan Korkmaz & Bengü Balcıoğlu – Ankara / Trio Dans Akademisi
Fırat Gerger & Irmak Ezgi Sayın – Ankara Dans Bale

AKDENİZ

Emre Çay & Esin Teke – ANTALYA / LOSDIABLOS
Fatih Haktan Coşkun – ANTALYA / FHC Dans Akademisi
Serkan Alıcı – ANTALYA / STYLE of the POWER DANS AKADEMi
Buğra Öncül & Cansel Kuşçu – ANTALYA
Mustafa Aykut – SiDE & MANAVGAT / & Salsa Manavgat Side
Oktay Filazoğlu – ADANA / LA NOCHE DANS AKADEMi
TC Arınç Ulaştır – OSMANiYE / SOCiAL DANS AKADEMi
Onurcan Tanak & Yağmur Uysal / Ritmo Latino / ADANA
Eser Harmanda / Ritmo Latino / ADANA
Ferhat Taştimur / Ritmo Latino / ADANA
Hakan Yazan / LOS DIABLOS
Hüseyin Deniz Randa – MERSiN / D&S DANS AKADEMi
Naim Özakel – MERSiN / ANEMON DANS
Tahsin Şentürk – ADANA / Fenomen Dans Akademi
Ufuk Çakıcı – ISKENDERUN / Power Sport and Dance Center
Erkan Aykut – ISPARTA / ERKAN DANS
Yusuf Genç – DION DANCE / İSKENDERUN

KARADENİZ

Nilgün Bacı Çakır – TRABZON / BLACKSEA DANCE ACADEMY
Sevinç önder – DÜZCE / DÜZCE DSM
Mustafa Urfan – DÜZCE / Düzce Salsa
Tuğçe Yılmaz – KARABÜK / KARABÜK SALSAMALSA
Emre Arslan Dance & More / SAMSUN
Ceren Ağaoğlu – KARABÜK / KARABÜK DANSKOLiK
Koray Küçükoğlu / BOLU / Koray Küçükoğlu Dans & Sanat
Aytunç Özer – EREGLi / SALSASYON EREGLi
Fuego Dans – Trabzon – Özgür Yolcu
Ali Buyuklu – SAMSUN / SAMSUN DANS KULÜBÜ & SALSAMISOS
Olgun Jön – GiRESUN / DANS ATESi DANS AKADEMiSi
Ali Bora Aydemir – Zonguldak
Murat Kolay – EREGLi / LATINO 67
Uğur DİNÇ – ZONGULDAK / LATINO de DIMANTE
Koray Dokumacı – BOLU – Prömiyer Dans ve Sanat merkezi

Doğu Anadolu –
Ercan Kaya – Van Dans Akademi / VAN
Hakan Özbaydar – Latin Park / GAZİANTEP

DJ PERFORMANCE
MAIN ROOM – ROMANTICA ROOM – SENSUAL ROOM
DJ Orhun Miguel – ISTANBUL
DJ MAURI – HOLLAND
DJ Kill-in MAMBO – ISTANBUL
DJ Sedat Gündaş – ÇANAKKALE
DJ Can Yarguz – IZMIR
DJ Semih Bariş Banya – BURSA
DJ Deniz Ulus – ISTANBUL
DJ Şeref Çetintaş – KOCAELİ
DJ Ömer Oğuz Keskin – ANKARA

OUTDOOR
POWER FM DJs
Redbull DJ & MC

Presentation
Nina Shevchenko

Photograph & Media
Ismail Üstündağ – ANKARA
Serhan Muzcuoğlu – ISTANBUL
Murat Kasap – AMSTERDAM
Kirill Korshikov – RUSYA

Organizasyon Kurulu / Organization Team

Aykan Gümüşcan – Organizatör

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“EDF 2019 FULL PASS” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select your currency